Bulharsko
Výhľad na bazén
Luxusná nehnuteľnosť
Druhá línia pri mori
88.600 

2 izbový apartmán s výhľadom na bazén v luxusnom 5* Barceló Royal Beach, druhá línia od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2591
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeBarceló Royal Beach, Black Sea, Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)88 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)71 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží8
Číslo podlažia3
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)71 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2591

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento nádherný a priestranný 2 izbový apartmán s výhľadom na bazén v luxusnom 5* rezorte Barceló Royal Beach, ktorý sa nachádza takmer na promenáde letoviska Slnečné pobrežie v Bulharsku.

K dispozícii je priestranný 2 izbový apartmán s celkovou rozlohou 71m2, ktorý sa nachádza na 3. poschodí s výťahom. Dispozícia: chodba, otvorená kuchyňa s obývacou izbou; 1 spálňa; kúpeľňa a WC, terasa s výhľadom na bazén a celú vnútornú časť luxusného komplexu.

. Apartmán je kompletne vybavený a zariadený kvalitným nábytkom a toto zariadenie je už zahrnuté v cene.

V apartmáne sa nachádza centrálna vzduchotechnika, ktorá zabezpečuje stabilnú príjemnú teplotu, centrálny ohrev vody zabezpečuje teplú vodu kedykoľvek počas dňa. Komplex sa nachádza v druhej morskej línii 50m od krásnych piesočných pláží Slnečného pobrežia. Ide o jeden z najluxusnejších hotelových komplexov na Slnečnom Pobreží. 5* Barceló Royal Beach je sezónny komplex otvorený od mája do konca septembra. Komplex sa zameriava na hlavnú sezónu a svojim hosťom ponúka komplexný servis a služby od nákupov, kvalitného jedla, po relax a SPA spolu s vyhrievaným vnútorným bazénom.

Ročný údržbový poplatok je 18 EUR za m2. Platí sa 1x za rok za správu a údržbu komplexu spoločných komunitných častí. V komplexe je možné využívať rôzne služby od vyhrievaných bazénov, SPA a Wellness centrum, Fitness, Reštauráciu a iné.

Nehnuteľnosť je vhodná ako na svoje vlastné účely, tak aj na prenájom.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Obhliadka je možná osobne aj online. Celý proces nákupu riešime bez nutnosti vycestovať do Bulharska.

O komplexe:

Barceló Royal Beach***** má perfektnú centrálnu polohu v letovisku Slnečné pobrežie. Nachádza sa len pár metrov od 8 km dlhej zlatistej piesočnatej pláže a promenády. Komplex ponúka dokonalú rovnováhu luxusu a pokoja. Hostia môžu relaxovať v priestranných, moderne zariadených izbách a suitách s vlastným panoramatickým balkónom a užívať si nádherný bazén a záhradu. Hotel poskytuje službu All Inclusive a má wellness centrum s rozlohou 1 200 metrov štvorcových.

Barceló Royal Beach má 3 vonkajšie bazény, z ktorých jeden je vyhrievaný, a SPA kúpeľné centrum s miestnosťami na procedúry a masáže, kozmetickými službami a fitnes štúdiom. Hotel sa stará aj o najmladších členov rodiny s klubom Barcy, kde si deti staršie ako 4 roky môžu užiť rôzne zábavné aktivity so zábavným animačným tímom.

Komplex ponúka dokúpenie stravy All Inclusive. Stravovanie hotel ponúka formou bufetu s morskými plodmi, bulharskou a medzinárodnou kuchyňou, tematické večery a mnoho ďalšieho. Bistro a kaviareň je ako stvorené pre odpočinok počas dňa kedy si môžete užiť dobrú kávu, koktaily, vína a ľahké občerstvenie sprevádzané živými vystúpeniami. Pred hotelom sa nachádza nákupné centrum Royal Mall, kde nakúpite rôzny tovar overených zahraničných značiek.

Barceló Royal Beach je oázou luxusu a exkluzivity na jednom z najkrajších pobreží Čierneho mora, ktoré sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 71
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 88.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na bazén
Ribbon Žltý : Luxusná nehnuteľnosť
Ribbon Modrý : Druhá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;