Bulharsko
300 m od pláže Kiki Beach
Luxusný celoročný komplex
Výhľad na bazén
79.000 

Nádherný 2 izbový apartmán, luxusný 4* komplex Harmony Palace, len 300m od pláže Kiki Beach, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2364
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1 x samostatná spálňa, 1x kúpeľňa so sprchovacím kútom, balkón s výhľadom do okolia
Rozloha: 56 m2
Vzdialenosť od mora: 300m, pláž Kiki Beach
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: 4 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia 2013
Ročný poplatok: 12€/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 79.000 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu)

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties vám s radosťou ponúka na predaj tento nádherný luxusný 2-izbový apartmán v najlepšej lokalite na Slnečnom pobreží v top luxusnom 4* komplexe Harmony Palace.
Nehnuteľnosť sa nachádza na 4 poschodí s výťahom, disponuje chodbou, kuchyňou s obývacou izbou s rozťahovacím gaučom, 1x samostatná spálňa, 1x kúpeľňa a balkón s výhľadom do okolia.
Apartmán je veľký 56m2 a je nadštandardne vybavený kvalitným luxusným nábytkom, ktorý je už zahrnutý v cene nehnuteľnosti.
Ide o celoročný komplex v ktorom môžete pokojne bývať aj kedykoľvek počas celého roka.
Nehnuteľnosť viete skvele prenajať a zhodnotiť tak svoju investíciu, prípadne využiť len pre seba či svoju rodinu.
4* komplex Harmony Palace sa nachádza v letovisku Slnečné pobrežie, 5 minút chôdze od známej pláže Kiki Beach. Komplex ponúka standard 4*- 5* komplexov najvyššej triedy a je skvelo hodnotený. Ide o top polohu v centrálnej časti Slnečného pobrežia.
V blízkosti sa nachádza zástavka MHD – priame spojenie s historickým mestečkom Nessebar (UNESCO), Aquapark Action a nákupné centrum Royal Beach Mall sú od ubytovania vzdialené 2,3 km. Do obchodu s potravinami sa z ubytovacieho zariadenie dostanete pešo za 2 minúty. Do miest Nessebar a Sveti Vlas sa dostanete autom za 10 minút. Letisko Burgas je od ubytovania vzdialené 25,5 km.
Počas svojho pobytu môžete bezplatne využívať vonkajší sezónny bazén s časťou pre deti. Bezplatne môžete využívať priamo v komplexe aj saunu a posilňovňu. Zdarma viete využívať aj ostatné zázemie v sieti dcérskych komplexoch Harmony, ktoré sa nachádzajú na Slnečnom pobreží a ktoré sú vystavané od toho istého developera.

Udržiavací poplatok – 12 €/m2. platí sa za údržbu a správu komplexu 1x za rok.

Kontaktujte nás pre viac informácií, zorganizujeme pre Vás video obhliadku. Nehnuteľnosť je možné kúpiť aj na diaľku bez nutnosti vycestovať.

O komplexe:
4* komplex Harmony Palace má veľmi výhodnú polohu – je blízko centrálnej časti strediska, v blízkosti niekoľkých celoročných supermarketov (Mladost, T-Market), reštaurácií, občianskej vybavenosti a atrakcií strediska. Harmony Palace funguje celoročne. Na pláž Kiki Beach sa pešo dostanete za cca 5 minút.
Vybavenie komplexu: bazén a vonkajšie jacuzzi; sauna; reštaurácia a piano bar; telocvičňa a rôzne športové ihriská; grilovanie; 24/7 ostraha, recepcia

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 56
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 79.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 300 m od pláže Kiki Beach
Ribbon Žltý : Luxusný celoročný komplex
Ribbon Modrý : Výhľad na bazén
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023