Bulharsko
Výhľad na bazén
700m od pláže
51.900 

2 izbový apartmán s výhľadom na bazén, 3* Nessebar Fort Club, 700m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2504
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeNessebar Fort Club, Nessebar, Bulharsko
Cena (€)51 900 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)69 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží4
Číslo podlažia4
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)69 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Lodžia
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2504

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť veľmi pekný, kompletne zariadený 2 izbový apartmán s výhľadom na bazén v 3* komplexe Nessebar Fort Club na Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Komplex Nessebar Fort Club patrí do siete známych apart-hotelových komplexov v Bulharsku. Vyznačujú sa výborným zázemím, službami a dobrou správou a starostlivosťou. Nessebar Fort Club je prepojený s inými Fort Clubmi a vytvára tak bohatú oázu, krásne upravené záhrady, bazény, reštaurácie, obchody a služby. Rezort je celoročný a je vzdialený 700m od krásnych pieskových pláži Čierneho mora. Komplexy Fort sú zamerané na rodiny s deťmi a vytvárajú tak oázu vhodnú na relax a odpočinok.

Na predaj je 2 izbový apartmán, kompletne vybavený a zariadený, ktorý sa nachádza na najvyššom 4. poschodí a z terasy sa naskytá nádherný výhľad na bazén a do okolia. Nessebar Fort Club je vzdialený od pláži Slnečného pobrežia 15 minút pešo. Rozloha apartmánu je 69 m2. Komplex je vhodný aj na trvalé bývanie, prenájom alebo ako dovolenková rezidencia. Ide o veľmi populárnu a obľúbenú sieť apart-hotelov. Apartmán je kompletne elegantne zariadený a vybavený vrátane 2x klimatizácie, bojlera, chladničky, a sklo keramickej dosky. Zariadenie apartmánu je už zahrnuté v cene, tak ako môžete vidieť na fotografiách.

Komplex má skvelú polohu, len 5 minút pešo je vzdialený veľký Aquapark Actin, 10 minút pešo je zástavka autobusu – spojenie s mestečkom Nessebar, do 15 minút pešo ste na krásnej pieskovej pláži. V okolí je bohatá občianska vybavenosť ako obchody, reštaurácie, pekárne, trhovisko s čerstvou zeleninou a ovocím. Samotný komplex Nessebar Fort Club je bohato vybavený obchodmi a službami. Je strážený a dostanú sa do neho len majitelia apartmánov.

Ročný poplatok za údržbu – 12 EUR/m2. Platí sa komplexu 1x za rok za správu a údržbu komplexu a jeho spoločných častí.

O komplexe:

Nessebar Fort Club je dobre servisovaný komplex situovaný oproti aquaparku na Slnečnom pobreží, 15 minút chôdze od mora.
Má 5 bazénov, supermarket, 2 reštaurácie, saunu, kúpele, posilňovňu, množstvo vonkajších športových zariadení. Parkovanie pred komplexom je zdarma.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 69
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 51.900 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na bazén
Ribbon Modrý : 700m od pláže

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;