Bulharsko
Prvá línia pri mori
TOP lokalita
Panoramatický výhľad na more
88.000 

2-izbový apartmán s terasou a výhľadom na more, komplex Sea Fort, prvá línia pri mori, Sveti Vlas, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2393
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a terasa s výhľadom na more (vstup na terasu je z oboch izieb)
Rozloha: 88 m2
Vzdialenosť od mora: prvá línia pri mori, 200m na pláž
Lokalita: Sveti Vlas
Najbližšie letisko: 35 km Burgas
Poschodie: 1 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia 2008
Ročný poplatok: 12€/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 88.000 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento jedinečný 2-izbový apartmán s nádherným panoramatickým výhľadom na more v krásnom komplexe „Sea Fort“ v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku.
Na predaj je tento svetlý a slnečný apartmán s veľkým potenciálom o celkovej výmere až 88 m2 s prekrásnou veľkou terasou a výhľadom na more. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1. poschodí (v Bulharsku označené ako 2.) s dispozíciou: vstupná hala, priestranná kuchyňa-obývacia izba, kúpeľňa, 1 x spálňa a veľká luxusná terasa s výhľadom na krásne udržiavané územie komplexu a more. Vstup na terasu je z oboch izieb – obývačky aj zo spálne. Apartmán sa ponúka bez nábytku, doteraz ešte nebol používaný.
Komplex Sea Fort bol skolaudovaný v roku 2008 a svojim návštevníkom je k dispozícii celoročne. Svoju nehnuteľnosť viete využívať kedykoľvek pre seba počas celého roka, ale viete ju aj prenajať.
V blízkosti je autobusová zastávka, ľahko a rýchlo sa dostanete do centra Sveteho Vlasu, Slnečného pobrežia, Nessebaru ako aj do akéhokoľvek iného mesta na pobreží.
Ročný poplatok za správu a údržbu – 12,5 EUR/m2.

O komplexe:
Komplex Sea Fort, je ďalší úspešný komplex z apart-hotelových značiek Fort v Bulharsku.
Nachádza sa v prvej morskej línii vo vyhľadávanom letovisku Sveti Vlas. Komplex bol postavený a skolaudovaný v roku 2008. Vďaka vyvýšeniu na kopci na samom úpätí hôr a lesov pohoria Stara Planina ponúka nezabudnuteľné výhľady na more. Lokalita medzi Svetim Vlasom a Elenite ponúka pokoj a nerušené slnenie na krásnych piesočných plážach.
Táto krásna oblasť z ktorej sa naskytá panoramatický výhľad na more a starý Nesebar (UNESCO).
Komplex je určený predovšetkým rodinám s deťmi a má všetky vybavenia pre príjemnú dovolenku: veľa bazénov pre dospelých a deti s toboganmi, reštaurácie, kaviarne, sauna, kúpele, fitness, tri obchody, detský klub, obrovské množstvo ihrísk, med. centrum, zmenáreň, požičovňa áut, tenisový kurt, biliard.
Veľa vodných a plážových aktivít. Územie je bohaté na zeleň a kvety. Kvalitatívne podporované pre dobrý chod správcovskou spoločnosťou.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 88
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 88.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : Prvá línia pri mori
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Panoramatický výhľad na more

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023