Bulharsko
300 m od mora
Vyhľadávaná lokalita
63.500 

2-izbový apartmán s čiastočným výhľadom na more, Komplex Antonia, 300m od mora, Sveti Vlas, Bulharsko

Referenčné číslo: B_8008
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkón s výhľadom čiastočne na more a vnútornú časť komplexu
Rozloha: 62 m2
Vzdialenosť od mora: 300m
Lokalita: Sveti Vlas
Najbližšie letisko: 35km Burgas
Poschodie: 3 s výťahom (v Bulharsku označené ako 4)
Stavba: tehla
Ročný poplatok: 8€/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 63.500 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu a vybavenie)

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento krásne zariadený 2-izbový apartmán v komplexe Antonia v pokojnej a krásnej lokalite Sveti Vlas v Bulharsku.
Apartmán je vzdialený 300m od mora. Nachádza sa na 3 poschodí s výťahom a dispozične je riešený: chodba, obývačka s kuchyňou, samostatná spálňa, veľký balkón s výhľadom čiastočne na more a vnútornú stranu komplexu, kúpeľňa s WC.
Ide o celoročný komplex, ktorý sa nachádza neďaleko trhoviska s čerstvým ovocím a zeleninou a supermarketom Mercury. Neďaleko je zástavka MHD s výborným spojením so Slnečným pobrežím a Nessebarom (UNESCO). Neďaleko je i pekáreň a množstvo reštaurácií.
V areáli komplexu sa nachádza bazén, reštaurácia, 24/7 bistro, recepcia a strážna služba.
Je to ideálny komplex pre ľudí, ktorí nechcú platiť veľa za ročný poplatok. Nehnuteľnosť je možné využiť ako pre svoje účely, tak aj na prenájom.

Lokalita:
Pokiaľ hľadáte pokojnejšie a menšie letovisko s jemným zlatistým pieskom, čistým pozvoľným vstupom do mora – Sveti Vlas je tou pravou voľbou. Už na prvý pohľad toto mestečko pôsobí veľmi uhladene, pokojne, obklopené zeleňou a pohorím Stará Planina. V letovisku nájdete množstvo luxusných hotelových komplexov a krásna okolitá príroda vám iste učaruje.

Vládne tu absolútne pohodová atmosféra, či toto miesto navštívite na začiatku júla, alebo v strede horúcej sezóny. Ulice a pláže sú tu bez davov ľudí, hlučných diskoték a rozsvietených kolotočov.
Napriek tomu je tu všetko potrebné čo od letoviska očakávate – obchody, služby, pekárne aj skvelé reštaurácie.
Pláže sú tu jednoducho nádherné, pokojné s dostatkom ležadiel a oddychových zón. Využiť môžete aj ihrisko na beach volejbal, prípadne si zahádzať frisbee, miesta je tu všade dostatok. Množstvo barov a reštaurácií vám spestrí horúce dni a vy si vychutnáte potrebný oddych a dovolenkovú atmosféru.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 62
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 63.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 300 m od mora
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023