Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
67.000 

2 – izbový apartmán priamo na pláži s krásnym výhľadom na more, 4* rezort Festa, Pomorie, Bulharsko

  • Referenčné číslo: B_2043
  • Dispozícia: 2-izbový apartmán, kuchyňa s jedálňou, samostatná spálňa, kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom na more
  • Rozloha: 66 m2
  • Vzdialenosť od mora: prvá línia
  • Lokalita: Pomorie, Bulharsko
  • Najbližšie letisko: Burgas, 10km (priame autobusové spojenie)
  • Poschodie: 2
  • Výťah: áno
  • Stavba: tehla
  • Cena:  67 000,- € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu a zariadenie apartmánu)

Popis:

Relax properties vám ponúka tento unikátny krásne zariadený nový veľký apartmán v 4* rezorte Festa, Pomorie.

Apartmán je kompletne zariadený kvalitným nábytkom vrátane klimatizácie, ponúka nádherný výhľad na more z priestranného balkóna, úplne prvá línia pri mori. Mestečko Pomorie ponúka kompletné zázemie od obchodov, trhovísk, pekární, reštaurácií a barov. 2 izbový apartmán sa priamo nachádza na krásnej pieskovej pláži, umiestnený je na 2. poschodí a má celkovú výmeru 66,33 m2, pozostáva z: vstupná chodba, veľký priestor, ktorý kombinuje kuchyňu s obývacou izbou, samostatná spálňa, Kúpeľňa/WC, Balkón. Apartmán je kompletne dokončený a zariadený na kľúč luxusným nábytkom. Má plne vybavenú kuchynku, kúpeľňu, spálňu a terasu s výhľadom na pláž a more. Vhodné na celoročné používanie..

Poplatok za udržiavanie sa platí 1x ročne 9 Eur/m2 bez DPH, alebo 10,8 Eur s DPH.

Vynikajúci rekreačný apartmán vhodný ako pre Vás, tak aj na ďalší prenájom. V prípade záujmu o prenájom a ďalšie služby viete využiť management hotela, ktorý sa o všetky záležitosti postará.

O komplexe:

Komplex sa nachádza pozdĺž jednej z najkrajších pláží na bulharskom pobreží Čierneho mora. V komplexe je niekoľko obchodov, dobre vybavené fitness centrum a jedinečné kúpele. Vybavenie: tri bazény, dve reštaurácie, Fitness centrum, Bazénové bary, kozmetický salón, kaviareň, Lobby bar, piano bar, SPA centrum, obchody, podzemné parkovisko, internetová kaviareň.

Štvorhviezdičkový rezort Festa Pomorie sa nachádza na južnej pláži v letovisku Pomorie, 1 minútu chôdze od pláže. Luxusné wellness centrum zahŕňa: saunu, parný kúpeľ, aromaterapiu, relaxačnú miestnosť i špeciálne procedúry využívajúce hrozno a vínnu révu. V hlavnej reštaurácii s plážovou terasou si pochutíte na jedlách miestnej i medzinárodnej kuchyne. V lobby bare sa podávajú rôzne alkoholické a iné nápoje.

Lokalita:

Pomorie je po Varne a Burgase tretie najväčšie čiernomorské mesto a fascinuje svojou ležérnou a romantickou atmosférou. Mesto sa nachádza na úzkom skalnatom polostrove, 3,5 km vo vnútrozemí Čierneho mora. Nachádza sa 10 km od Burgasu a 18 km od historického Nesebaru (UNESCO). Pomorie je mesto s dávnou históriou a je jedným z najstarších v krajine. Je známy svojimi liečivými vlastnosťami bahna získavaného z výroby soli v jazere Pomorie a aromatických vín vyrábaných v tejto oblasti.

Pláž je dlhá asi 5 km a má priemernú šírku 30 m. Piesok je tmavý, pretože obsahuje viac železa a mangánu. Leto má veľa slnečných dní a priemerné teploty sa pohybujú v rozmedzí 25-30 °C. Pomalé ochladzovanie morskej vody praje teplej a dlhej jeseni. Zima je tu mierna a sneženie je minimálne.

Pomorie má jedinečné prírodné zdroje, vďaka ktorým je mesto atraktívnou destináciou po celý rok. Vďaka liečivým vlastnostiam bahna vyniká Pomorie ako atraktívne centrum pre celoročnú kúpeľnú a wellness turistiku. Je dokázané, že liečivé bahno z ústia rieky Pomorie patrí medzi najlepšie na svete a je medzinárodne uznávané. V meste sú moderné sanatóriá, kde sa celoročne úspešne liečia choroby rôzneho druhu.

Pokoj mesta, dobre rozvinutá infraštruktúra, príjemné a bezpečné pláže a množstvo možností zábavy robí z rezortu obľúbené miesto pre rodiny s malými deťmi. Pamiatky v meste: kláštor „Sv. Juraj“, architektonický skanzen „Staré domy Pomorie“, hrobka s tráckou kupolou, kostoly „Kristus“ a „Svätá Panna“, Múzeum soli. To všetko a ešte oveľa viac viete využiť v Pomorí.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 67.000 
City : Pomorie
AllEscort