Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
48.500 

2 – izbový apartmán, 96 m2 s veľkou terasou, 500 m od pláže, Grand Kamelia, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2042
Dispozícia: obývačka s kuchynskou časťou, spálňa, kúpeľňa a WC, terasa s výhľadom do záhrady a na bazén
Rozloha: 96 m2
Vzdialenosť od mora: 500 m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 26 km, Burgas
Poschodie: 5 . posch.
Výťah: áno
Klimatizácia: áno
Stavba: tehlová
Ročný poplatok: 480,-€

Cena: 48 500,-€

Popis
Relax properties ponúka tento priestorný 2 izbový apartmán na piatom / najvyššom / poschodí komplexu Grand Kamelia v letovisku Slnečné pobrežie. Jeho rozloha je 96 m2 / terasa 40 m2/.  Pozostáva z obývacej izby s vybavenou kuchynkou, spálne a kúpeľne s WC a je pripravený privítať svojich nových majiteľov. Je zariadený pekným nábytkom, kuchynská linka je vyrobená na mieru.

Terasa s panoramatickým výhľadom je vybavená pekným ratanovým nábytkom. Je to skvelé miesto, kde si môžete oddýchnuť, dať si pohár vína s priateľmi a vychutnať si krásny výhľad.

Byt je vhodný na trvalé bývanie aj na rekreačné prenajímanie.

Ročný udržiavací poplatok – 480 EUR

O komplexe
Apartmánový komplex Grand Kamelia sa nachádza v západnej časti Slnečného pobrežia a má výbornú polohu – len 500 m od pláže a 150 m od centra Slnečného pobrežia. Hlavná autobusová stanica je vzdialená 100 metrov a letisko Burgas len 26 km.

Súčasťou uzavretého komplexu Grand Kamelia sú dva bazény pre dospelých a dva bazény pre deti, vodný bar, ležadlá a slnečníky, detské ihrisko, tenisový kurt, minigolf a masážne štúdio.

Lokalita
Slnečné pobrežie je najväčšie letovisko na bulharskom pobreží Čierneho mora. Nachádza sa medzi mestami Nessebar a Saint Vlas, v zálive v tvare polmesiaca. Nachádza sa 40 km od Burgasu a 90 km od Varny. Medzinárodné letisko Burgas je od rezortu vzdialené len 26 km.

Slnečné pobrežie už dlhé roky láka turistov z celého sveta. Stredisko má stovky hotelov, komplexov, početné reštaurácie, obchody a atrakcie a každoročne víta tisíce návštevníkov.

Viac o lokalite Slnečné pobrežie nájdete na našom blogu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 48.500 
AllEscort