Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
Prvá línia
54.990 

2-izbový apartmán, 71 m2, prvá línia pri mori, komplex Privilege Fort, Elenite, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2119
 • Dispozícia: kuchyňa s obývacou izbou;  Jedna samostatná spálňa; Kúpeľňa a WC; veľká terasa s výhľadom na jeden z bazénov v komplexe
 • Rozloha: 71m2
 • Vzdialenosť od mora: prvá línia pri mori
 • Lokalita: Elenite, Bulharsko
 • Najbližšie letisko: 40km Burgas
 • Poschodie: 1
 • Výťah: áno
 • Stavba: tehla, rok 2004
 • Ročný poplatok: 12,5 EUR/m2
 • Občianska vybavenosť: kompletná obchody, reštaurácie, bary
 • Cena: 54.990  € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:
Relax Properties Vám s potešením ponúka na predaj tento krásny 2-izbový apartmán, ktorý sa nachádza priamo na pobreží obľúbeného letoviska Elenite.
Apartmán sa nachádza v skvelom dovolenkovom komplexe Privilege Fort Beach.
Komplex sa nachádza v prvej línii pri mori medzi dedinkami Elenite a Sveti Vlas, priamo na pláži, v pokojnej južnej zátoke so slávnou plážou Robinson.
Ponúkaný byt na predaj sa nachádza na 1. poschodí a má výmeru 71 m2.
Pozostáva z: kuchyňa s obývacou izbou; Jedna spálňa; Kúpeľňa a WC; veľká terasa s výhľadom na jeden z bazénov v komplexe;
Apartmán je plne zariadený a vybavený všetkým potrebným zariadením pre dobrú dovolenku alebo prenájom. V dome sú k dispozícii laminátové podlahy, dlažba a plastové okenné rámy.
Okrem toho oblasť poskytuje nasledujúce vybavenie pre príjemné a pohodlné bývanie a zábavu: kaviareň a trh s potravinami.
Ročný poplatok za údržbu – 12,5 EUR/m2.

O komplexe:
Komplex začína od samotnej pláže a končí v borovicovom lese, ktorý ponúka mimoriadne vzácnu a zdravú kombináciu morského a horského podnebia.
V komplexe je všetko vybavenie, ktoré by ste potrebovali – reštaurácie, kaviarne, stravovacie centrá, minimarket, bazény s vodnými atrakciami, detský bazén, detské ihriská, kozmetické a medicínske centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt / futbalové ihrisko, parkovisko .

Lokalita:
Dovolenková dedinka Elenite pozostáva z víl a hotelov situovaných medzi zeleňou balkánskych hôr, pri pokojnej zátoke s veľkou plážou aj menšími plážami. Pokojné kopce hory sa zvažujú priamo do mora. Promenádu lemuje pláž s jemným pieskom. Nájdete tu pokoj, ale aj možnosti barov a reštaurácií či obchodov. Letovisko Elenite je posiate luxusnými hotelmi a vilami. Má dobré spojenie do okolitých letovísk: Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nessebar, Burgas.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 71
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 54.990 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Modrý : Prvá línia