Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
51.000 

2-izbový apartmán 63m2, výhľad na more, 150m od pláže, komplex River Park, Slnečné pobrežie, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2131
 • Dispozícia: apartmán pozostáva z obývacej izby s nadštandardne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským stolom so stoličkami, pohodlnou samostatnou spálňou, kúpeľňou s WC a sprchovacím kútom a veľkým balkónom s výhľadom na more a okolie
 • Celkovo izby: 2
 • Nábytok: kompletne zariadený, zahrnutý už v cene
 • Kúpeľňa: 1
 • Poschodie: 5. poschodie
 • Vzdialenosť od mora: 150m
 • Lokalita: Slnečné pobrežie, Bulharsko 
 • Najbližšie letisko: 30km Burgas
 • Stavba: tehla
 • Ročný udržiavací poplatok: 9 EUR/m2
 • Cena:   51.000 Eur (cena zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:
Spoločnosť Relax Properties Vám ponúka na predaj 2-izbový apartmán s výhľadom na more, 63 m2, v komplexe River Park, vedľa obľúbenej pláže Cacao Beach.
Ponúkame Vám tento priestranný kompletne zariadený apartmán v uzavretom komplexe River Park – kvalitne postavený a dobre udržiavaný komplex nachádzajúci sa na jednom z najkrajších miest na Slnečnom pobreží v blízkosti parku komplexu, len 150 metrov od pláže a pár minút od starobylé mesto Nesebar.
Komplex sa nachádza v blízkosti pláže Cacao Beach a len 200 metrov od autobusovej zastávky v oblasti s výbornou infraštruktúrou.
Apartmán (novostavba z roku 2009, kvalitná výstavba) sa nachádza na 5. – najvyššom poschodí s výťahom s celkovou výmerou 63 m2.
Apartmán pozostáva z obývacej izby s nadštandardne vybaveným kuchynským kútom, jedálenským stolom so stoličkami, pohodlnou spálňou, kúpeľňou s WC a sprchovacím kútom a veľkým balkónom s výhľadom na more a okolie.
Nábytok a vybavenie je zahrnuté v cene – tak ako vidíte na fotografiách.
Kúrenie a chladenie je klimatizáciou. Apartmán je vybavený luxusnou sanitou; podlaha – dlažba, laminát; steny a stropy – latex; okná z PVC; káblová televízia a telefón.
Poplatok za údržbu v areáli je 9 eur za m2.

Ide o skvelú príležitosť pre rodinný rekreačný apartmán a perspektívnu investíciu.

O komplexe:
Pre pohodlie svojich budúcich majiteľov komplex River Park ponúka:
– recepcia;
– ochranka;
– herňa s bowlingom a biliardom;
– fitness centrum;
– obchody;
– súkromné parkovisko;
– vonkajší bazén;
– detské ihrisko;
– útulná reštaurácia;
– satelitná TV a bezdrôtový internet.

Lokalita:
Slnečné pobrežie je najobľúbenejšie letovisko na pobreží Čierneho mora. Má rozvinutú infraštruktúru a ponúka kompletné služby, zábavu a relax. Nádherné upravené široké 8km pláže lemujú toto letovisko, kde nájdete čistú morskú vodu ocenenú modrou vlajkou.
Viac o Nessebare sa dočítate na našom Blogu tu:

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 51.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
AllEscort