Bulharsko
Znížená Cena
SPA resort
46.500 

2-izbový apartmán 59 m2, 4* komplex Vineyards SPA Resort ****, Aheloy, 2 km od mora, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2238
Dispozícia: otvorenej obývacej izby s kuchynským kútom, jednej samostatnej spálne, kúpeľne s WC a balkónom (výhľad na more a okolie)
Rozloha: 59 m2
Vzdialenosť od mora: 2 km
Lokalita: Kableshkovo, Aheloy/Pomorie
Najbližšie letisko: 15km Burgas
Poschodie: 2 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia 2008
Ročný poplatok: 600€
Občianska vybavenosť: v rámci komplexu a kompletná v neďalekom letovisku Aheloy
Cena: 46.500 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu a vybavenie)

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento 2-izbový apartmán neďaleko obce Aheloy a v blízkosti najznámejšieho čiernomorského letoviska Slnečné pobrežie.
4* Rezort Vneyards SPA je pekne umiestnený na kopci s krásnou panorámou a výhľadom na more v mestečku Kableshkovo. Čierne more je vzdialené 2 km a letisko Burgas – 15 km / 15 minút jazdy autom.
Apartmán má celkovú obytnú plochu 59 m2. a nachádza sa na 2. poschodí s výťahom.
Dispozične pozostáva z: otvorenej obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC a balkónom. Z balkóna je krásny výhľad na more a okolie.
Nehnuteľnosť sa ponúka kompletne zariadená a pripravená na užívanie.
Ročný udržiavací poplatok – 600 EUR
Nehnuteľnosť je súčasťou dovolenkového komplexu, ktorý je krásne situovaný medzi bohatými zelenými pastvinami a vinicami s krásnym panoramatickým výhľadom na more a okolie.
Rezort pozostáva zo série záhrad, ktoré spájajú rôzne apartmány. K dispozícii sú dva krásne bazény, reštaurácia, snack bar, detské ihrisko, potraviny a bar pri bazéne. Kúpele sú podľa vzoru tráckeho obydlia – v súlade so zaujímavou históriou lokality. Nájdete tu dostatok bezplatného parkovania a 24-hodinovú strážnu službu.
Komplex má dobrú polohu, ďaleko od hlučného mestského prostredia a zároveň len pár minút od veľkých miest. Najbližšie destinácie: letisko Burgas – 14 km, letovisko Slnečné pobrežie – 10 km, historické mesto Nessebar – 10 km, mesto Pomorie (morské a kúpeľné stredisko) – 10 km, mesto Burgas – 20 km. Najbližšia pláž je vzdialená len 2 km.

O komplexe:
O Vineyards Spa Resort:
Nachádza sa na pokojnom, pôvabnom mieste, na zvlnených kopcoch v údolí rieky Aheloy, s neuveriteľným panoramatickým výhľadom na more.
Na jeho území je dokonale skombinovaných 222 apartmánov, 34 viliek, 4-hviezdičkový hotel so sviežou zeleňou.
Komplex pre svojich návštevníkov ponúka:
– 2 vonkajšie bazény;
– krytý vyhrievaný bazén;
– SPA zóna;
– reštaurácia;
– bar pri bazéne;
– predajňa potravín;
– kozmetické štúdio;
– parkovisko;
– kancelária manažmentu hotela;
– 24/7 bezpečnosť

Lokalita:
Kableshkovo je malé mesto v obci Pomorie v Bulharsku. Nachádza sa na miernom pohorí medzi vinicami, odkiaľ sa naskytá výhľad do okolia a na more.
Letovisko je v skutočnosti postavené na mieste starovekeho bojiska. Bitka, ktorá bola medzi byzantskou armádou a bulharskou armádou sa odohrala 20. augusta 917, pričom bulharská armáda porazila byzantskú armádu.
Neďaleko je vinárstvo, ktoré má časť, ktorá vám rozpovie históriu o bitke. V Burgase a na Slnečnom pobreží si viete za výhodné ceny požičať auto, ktoré Vám doručia až do komplexu. Pokiaľ dávate prednosť verejnej doprave, na konci príjazdovej cesty do Vineyards je autobusová zastávka. Autobusy premávajú približne každých 20 minút. Po predchádzajúcej dohode je k dispozícii aj kyvadlová doprava z Vineyards.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 59
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 30 000 - 50 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 46.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Červený : Znížená Cena
Ribbon Modrý : SPA resort
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2022