Bulharsko
100 m od mora
TOP lokalita
Vhodné ako investícia na prenájom
78.000 

2 izbový apartmán, 3* Yassen Holiday Village, 100m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_9008
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkón s výhľadom do okolia
Rozloha: 65 m2
Vzdialenosť od mora: 100m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 35 km Burgas
Poschodie: 2 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia Act 16
Ročný poplatok: 12€/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 78.000 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento novo vybavený a zariadený 2-izbový apartmán v jednom z najlepšie umiestených komplexov na Slnečnom pobreží – 3* Yassen Holiday Village v Bulharsku.
Apartmán má celkovú výmeru 65 m2. a nachádza sa na 2. poschodí s výťahom (v Bulharsku označené ako 3.). Komplex Yassen Holiday Village má absolútne bezkonkurenčnú polohu, nachádza sa 100m od krásnej piesočnej pláže a len 150m od zástavky autobusu, ktorá spája toto letovisko s historickým mestečkom Nessebar (UNESCO).
Apartmán je kompletne moderne zariadený a nájdete tu všetko potrebné pre Vašu pohodovú dovolenku. Dispozícia apartmánu: chodba, otvorená miestnosť, kde nájdete obývaciu izbu s kuchyňou, samostatnú spálňu, balkón s výhľadom do okolia (ide o kľudnú tichú lokalitu).

O komplexe:
3* Yassen Holiday Village sa nachádza 100 metrov od pobrežia a 5 minút chôdze od centra letoviska Slnečné pobrežie. Ponúka vám bazén a možnosť využiť neďaleké strážené parkovisko. Autobusovú zastávku nájdete iba 150 metrov od ubytovania.
Priamo na mieste nájdete tiež supermarket a reštauráciu, v ktorej si pochutíte na jedlách bulharskej i medzinárodnej kuchyne. Ďalšie reštaurácie a bary nájdete v pešej vzdialenosti od zariadenia. Pre vaše deti je tu pripravený plytký bazén a ihrisko. Na recepcii vám radi pomôžu s organizáciou výletov. Na požiadanie máte k dispozícii službu kyvadlovej dopravy medzi ubytovacím zariadením a letiskom v Burgase, vzdialenom 35 km.
Starobylé mesto Nesebar sa nachádza 7 km od ubytovania. Do prímorskej oblasti Svati Vlas s množstvom plážových barov sa dostanete za necelých 6 minút jazdy.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 65
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 78.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 100 m od mora
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Vhodné ako investícia na prenájom

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023