Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
56.990 

2 izbový apartmán, 150 m od mora, Luxusný Hotel 5***** Barceló Royal Beach , Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_1968

 • Dispozícia: 1 samostatná spálňa, kuchyňa s obývacím priestorom, balkón, kúpeľňa s vaňou a WC
 • Rozloha: 67m2
 • Vzdialenosť od mora: 150m
 • Lokalita: Slnečné pobrežie
 • Najbližšie letisko: Burgas, 30 km
 • Poschodie: 3
 • Výťah: áno
 • Stavba: tehlová
 • Ročný poplatok: 15 EUR/m2
 • Občianska vybavenosť: kompletná občianska vybavenosť
 • Cena: 56 990,- € (cena zahŕňajúca realitnú províziu)

Popis:

S potešením Vám prinášame apartmán v tom najluxusnejšom hotelovom komplexe 5***** Barceló Royal Beach na Slnečnom Pobreží, len 150 m od mora (pláž má status modrej vlajky za čistotu mora). Apartmán sa nachádza na 3. poschodí a má celkovú rozlohu 67,38 m2. Pozostáva z: priestrannej samostatnej spálne, otvorená kuchyňa s obývacou izbou, terasa s otvoreným nádherným výhľadom na letovisko a okolie. Tento luxusný apartmán je vybavený klimatizačným systémom a predáva sa kompletne zariadený. Komplex je vynikajúco hodnotený a navštevovaný hlavne zahraničnými turistami pre jeho luxusné zázemie a služby. Je taktiež skvelou investičnou príležitosťou. Atraktivita tejto nehnuteľnosti je  veľmi vysoká a ceny za prenájom sa tu pohybujú na pomer ostatných hotelových komplexov vysoko.

O komplexe:

Hotel 5***** Barceló Royal Beach pozostáva zo 143 izieb, 6 budov s 504 apartmánmi, detského ihriska a záhrady, 6 tematických reštaurácií a cukrární, piano bar a lobby bar. Komplex Royal Beach Barcelу je pozoruhodný svojou malebnosťou a päťhviezdičkovým luxusom, vďaka ktorým sa stal novým unikátnym miestom letoviska Sunny Beach. Unikátne SPA centrum v komplexe na ploche takmer 2 000 m² ponúka: obrovský krytý bazén, turecký kúpeľ a všetky druhy masáží, Kneippov kúpeľ (masáž nôh), množstvo sáun, ajurvédskych rituálov, sprchy Vichy a mnohé procedúry. Ďalej tu nájdete relaxačné postele v podobe veľkých palmových listov, na ktorých si môžu hostia centra po procedúrach oddýchnuť a občerstviť sa kokteilom z vitamínového baru, sú dizajnovo jedinečné a obľúbenou atrakciou pre všetkých návštevníkov Royal Beach Spa. Na obchodné stretnutia a konferencie ponúka komplex Royal Beach svojim hosťom niekoľko konferenčných miestností. Hotel bol niekoľko krát za sebou ocenený certifikátmi Traveller´s Choice Award. V záhrade nájdete 3 jedinečné bazény s celkovou plochou 1700 m2. Všetky tri bazény: štandardný bazén v tvare kvetu, detský bazén a VIP bazén ponúkajú dokonalú sviežosť, oddych a rekreáciu. Detský aj VIP bazén sú vyhrievané a sú skvelé na relaxáciu a vodné hry. Okrem troch vonkajších bazénov ponúka Royal Beach pokoj aj svojim vnútorným vyhrievaným bazénom umiestneným v samom strede budovy. Kozmopolitná atmosféra komplexu Royal Beach Barceló ponúka vzrušujúcu príležitosť na rekreáciu a nákupy. Royal Beach Mall, maloobchodné centrum komplexu Royal Beach Complex, je najväčšie a najmodernejšie nákupné centrum na bulharskom pobreží Čierneho mora. Majitelia aj návštevníci tu majú prístup k rôznym a luxusným obchodom. V nákupnom centre sa nachádza viac ako 140 obchodov, niekoľko kaviarní, piano bar a 4 veľké tematické reštaurácie. Mix tovaru je dokonale vyvážený a pokrýva všetky možné potreby zákazníkov zastúpených medzinárodnými a poprednými bulharskými značkami, ako sú: KFC, Adidas, Technomarket, Madoc Jeans, Lee Cooper, Pepe Jeans, Denyl, Rinascimento, Altinbas, 2 BE, Adam’s Topánky, Diverse, Galdini, Sugarfree, Juliany, New Silhouette, Eurooptic, Franco Ferucci, Jimmy’s, Coffee Republic.

Lokalita:

Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letoviská v Bulharsku, práve kvôli svojim širokým plážam a občianskej vybavenosti. Nesporným bonusom je aj blízkosť letiska Burgas (30 km) a nádherného historického mestečka Nesebar (5 km), ktoré je zapísané v UNESCO.

Viac o Slnečnom pobreží sa dočítate na našom Blogu: https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

 

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 67
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 56.990