Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
41.990 

2-izb. apartmán, Izida Palace, 600 M od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2031
Dispozícia: Kuchyňa s obývacou izbou, samostatná spálňa, Kúpeľňa a WC so sprchovacím kútom,Balkón s krásnym výhľadom do ulice a okolia
Rozloha: 35,65 M2
Vzdialenosť od mora: 600 M
Lokalita: Slnečné Pobrežie
Najbližšie letisko: Burgas 25 Km
Poschodie: 2. posch.
Výťah: áno
Stavba: 2014
Ročný poplatok: 13 EUR/M2
Občianska vybavenosť: autopožičovňa, zmenáreň, bary
Cena: 41 990, – EUR

Popis:

Relax Properties Vám ponúka túto výnimočnú nehnuteľnosť kompletne dokončenú a zariadenú, časť najlepšieho bulharského letoviska – Slnečné pobrežie Táto nehnuteľnosť je skvelým príkladom spojenia súčasných stavebných štandardov s klasickým a elegantným štýlom pri dokončovaní a zariaďovaní. Je to vynikajúca príležitosť pre tých, ktorí si užívajú luxusnú dovolenku na pláži, ako aj pre 4 ročné obdobia.

Apartmán je kompletne zariadený modernou kuchyňou s elektrospotrebičmi (sklokeramická varná doska, chladnička), kompletne zariadenou spálňou a kúpeľňou. K dispozícii je klimatizácia pre chladenie a vykurovanie objektu. Balkón ponúka nádherný panoramatický výhľad na rezort a okolie. Hostia a majitelia môžu využívať celoročne krytý bazén a wellness centrum.

O komplexe

Apartmánový komplex Izida Palace je jedinečný svojou architektúrou, aristokratickým duchom, vysokou kvalitou a výbornými podmienkami pre relax a voľný čas. Vnútorné a vonkajšie bazény, SPA centrum, recepcia a všetko vybavenie, ktoré Izida Palace ponúka, úplne postačujú všetkým majiteľom na to, aby areál mohli využívať na celoročné bývanie. Majitelia a hostia hotela Izida Palace budú mať k dispozícii všetko potrebné vybavenie na celoročné bývanie.

Vybavenie:

vnútorný bazén; vonkajší bazén s množstvom atrakcií; vonkajší bazén pre deti; Jacuzzi v bazéne; slnečníky a salóniky; SPA centrum s jacuzzi, sprchami a rekreačnou oblasťou a parným kúpeľom; lobby bar a spoločné priestory s jedinečným dizajnom interiéru; Futbalové ihrisko; – tenisové kurty; Grilovací kútok; detské ihrisko; Krásna záhrada s fontánami, altánkom a miestom na rekreáciu s exotickou vegetáciou a výsadbou, palmy, olivovníky, figovníky a množstvo krásnych kvetov a stromov; Parkovisko ů24 hodinová celoročná strážna služba a video monitoring areálu; Zdravotnícke služby; správa a údržba nehnuteľností

 

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 41.990 

Video

AllEscort