Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
28.500 

1-izbové štúdio, 900m od mora, Orchid Fort Club – Slnečné pobrežie, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2012
 • Dispozícia: 1-zbové štúdio, kompletne zariadené, kuchynský kút se spacou časťou,  klimatizácia, kúpeľňa s WC, Balkon
 • Rozloha: 38 m2
 • Vzdialenosť od mora: 900m od mora
 • Lokalita: Slnečné pobrežie
 • Najbližšie letisko: 30km Burgas (pravidelná autobusová linka)
 • Poschodie: prízemie
 • Výťah: nie
 • Stavba: tehla
 • Ročný udržiavací poplatok je 590 €
 • Občianska vybavenosť: 2 reštaurácie, Bar, 9 bazénov, Tobogány, Tenis, Posilňovňa, Obchody, Zmenáreň, Masáže
 • Cena: 28 500 € (cena zahŕňajúca už realitnú províziu)

Popis:

Studio sa ponúka kompletne zariadené a vybavené s výhladom do záhrady Je vhodné na trvalé bývanie aj na prenajímanie počas prázdnin. Nehnuteľnosť má veľmi výhodnú polohu – nachádza sa oproti najväčšiemu akvaparku na pobreží Čierneho mora. Vzdialenosť od pláže je 900 m.

O komplexe

Orchid Fort Club je vhodný pre rodinnú dovolenku počas leta aj pre pohodlné celoročné bývanie v najlepšom bulharskom čiernomorskom letovisku – Slnečnom pobreží.Záhradná časť komplexu je farebnou kombináciou prírodných rastlín a stromov. Majitelia a hostia sa budú cítiť príjemne v útulnej atmosfére rekreačných zón s vodou, skalnatými záhradami a výhľadom na zelené plochy.Komplex je určený pre pohodlné celoročné bývanie. Ide o súkromné a zabezpečené územie.

Ročný udržiavací poplatok – 590 EUR ročne.

Lokalita

Apartmánový komplex sa nachádza hneď vedľa krásneho aquaparku a 15 minút chôdze od krásnych pláží Slnečného pobrežia. Poloha komplexu je veľmi výhodná – je kúsok od preľudnenie centra letoviska a zároveň v pešej vzdialenosti od nádherných pláží Slnečného pobrežia a vzrušujúceho nočného života v rezorte. Nachádza sa necelých 700 metrov od centra letoviska Slnečné pobrežie, kde nájdete rôzne možnosti zábavy.

Lokalita Slnečné pobrežie patrí medzi najatraktívnejšie lokality, viac si môžete prečítať na našom blogu:

Slnečné pobrežie

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 0 - 30 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 28.500 
AllEscort