Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
40.900 

1 – izb. štúdio, 200 m od mora, Venera Palace, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_1978
Dispozícia: 1 izb. štúdio s kuchynskou a jedálenskou časťou, kúpeľňa s WC, balkón
Rozloha: 37 m2
Vzdialenosť od mora: 200 m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: Burgas, 30km
Poschodie: 3.
Výťah: áno
Stavba: tehlová, kolaudácia v roku 2014
Ročný poplatok: 12€/m2
Občianska vybavenosť: MHD, potraviny, obchody, tržnica, pekáreň, bar, reštaurácia, škola, škôlka, požičovňa bicyklov
Cena: 40.900 €

Popis:
S potešením Vám ponúkame toto luxusné štúdio v prvotriednom hoteli Venera Palace. Tento svetlý a slnečný apartmán s výhľadom na bazén sa nachádza na 3.poschodí a má celkovú plochu 37 m2. Štúdio pozostáva z priestrannej obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou, luxusnej kúpeľne s WC a kotlom a z veľkej slnečnej terasy s výhľadom na bazén a záhrady komplexu. V apartmáne sa nachádza telefónne, televízne a internetové pripojenie.
Štúdio je kompletne zariadené a pripravené na používanie. Má vybavenú kuchyňu, rohovú rozkladaciou pohovku, jedálenský stôl, stoličky, TV, klimatizáciu a balkónový nábytok.

O komplexe:
Komplex Venera Palacе sa nachádza v najatraktívnejšej oblasti v centrálnej časti letoviska Slnečné pobrežie, v tesnej blízkosti historického mesta Nesebar a niekoľko minút od supermarketov Perla a Mladosť, ktoré fungujú celoročne, čo je dôležitým faktorom pre tých, ktorí prichádzajú do Bulharska na dlhodobý pobyt. More a pláž sú vzdialené 200 metrov /5 minút pešo od centrálnej ulice, kde sa nachádzajú najlepšie reštaurácie na Slnečnom pobreží.
V hoteli Venera Palace nájdete vonkajší bazén pre dospelých a deti s mnohými atrakciami a masážnymi lehátkami v bazéne medzi prírodnou vegetáciou, jacuzzi, postele s baldachýnom, detské ihrisko a exotickú záhradu s riekou medzi prírodnou vegetáciou – stromy, kvety, fontány a pavilóny na oddych a relaxáciu.
Luxusné SPA centrum je v samostatnej exkluzívnej budove s priestorom pre masáže, rehabilitačné a rehabilitačné procedúry vrátane procedúr s morským bahnom, sauny, parnej miestnosti, sprchy a rekreačnej oblasti. Otvorený priestor pre fitness je na čerstvom vzduchu medzi stromami a vegetáciou.
Súčasťou komplexu je priestranná vstupná hala s recepciou – vyzdobená obrazmi a ručne maľovaným stropom, vonkajšia kaviareň v klasickom štýle, spoločné priestory a výťahy s unikátnym interiérovým dizajnom.
Hotel Venera Palace zabezpečuje 24-hodinovú celoročnú bezpečnostnú službu a monitorovanie videa v komplexe, 24 – hodinovú lekársku službu pre deti a dospelých, celoročnú správu a údržbu majetku.
Využívanie bazéna, vírivky, ležadiel, slnečníkov a baldachýnov je zahrnuté v cene služby – 12 EUR/m2 ročne, vrátane DPH.

Lokalita:
Slnečné pobrežie, najbližšie mesto Nessebar 5km (zapísané v UNESCO), najbližšie letisko Burgas 30km

Kontakt: 

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

Mail: info@relaxproperties.sk

Tel.č.: +421/911 819 152

https://relaxproperties.sk/kontakt/

 

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Luxury Properties
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 40.900 
AllEscort