Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
28.500 

1-izb. štúdio, 200 m od mora, komplex Avalon****, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_1974
Dispozícia: 1- izb. štúdio, vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou a spálňou, kúpeľna s WC, balkón
Rozloha: 34 m2
Vzdialenosť od mora: 200m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: Burgas, 25,5 km
Poschodie: prízemie
Stavba: tehla
Ročný poplatok: 8,-€/m2
Občianska vybavenosť: kompletná, hotel sa nachádza priamo v centre mesta

Cena: 28 500,- €

Popis
Kompletne zariadená garsónka v štvorhviezdičkovom hotelovom komplexe na Slnečnom pobreží len 200 m od pláže. Byt sa nachádza na prízemí, má celkovú obytnú plochu 34m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou a spálňou, kúpeľne spojenej WC a balkóna. Starostlivo vybrané farby, pohodlný nábytok a rôzne vybavenie vytvárajú v byte okojnú a štýlovú atmosféru. Byt sa predáva vrátane všetkého nábytku, vybavenia a elektrických spotrebičov.

O komplexe
Apart-hotel ponúka všetko moderné vybavenie pre čo najpohodlnejšie ubytovanie, voľný čas a zábavu v najväčšom letovisku Bulharska – sú tu dve skvelé reštaurácie, ktoré uspokoja každý kulinársky rozmar. Hlavná reštaurácia ponúka to najlepšie z bulharskej a medzinárodnej kuchyne. Druhá reštaurácia v hotelovej reštaurácii ponúka jedlá talianskej kuchyne. V areáli sa nachádza bazén pre deti a dospelých, internetová miestnosť a biliard. Medzi ďalšie vybavenie patrí masážna miestnosť, bezpečnostné schránky na recepcii, hry, detské ihrisko, obchod, zmenáreň a mnoho ďalšieho.

Lokalita
Slnečné pobrežie je najväčšie a najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku, ktoré sa nachádza v južnej časti pobrežia Čierneho mora. Slnečné pobrežie je vhodné pre cestujúcich, ktorí prilietajú lietadlom, pretože letisko Burgas je vzdialené len 35 km. Pláž sa tiahne v dĺžke 8 kilometrov a je široká 60 metrov, piesok je jemný a čistý, zlatistej farby, na niektorých miestach tvoria duny.

Rovinatý terén obklopený hrebeňmi Starej planiny a veľkým počtom slnečných dní v roku vytvárajú všetky podmienky pre jedinečnú mikroklímu na Slnečnom pobreží. Priemerná letná teplota – 25-28 stupňov, teplota vody – 22-24 stupňov.

Hlavná denná a nočná činnosť je sústredená v centre Slnečného pobrežia, množstvo atrakcií, obchodov, reštaurácií, barov, nočných klubov a diskoték priťahuje mládež. Pre tých, ktorí milujú pokoj a ticho, je v severnej alebo južnej časti letoviska miesto, odkiaľ sa do centra dostanete za 10 minút.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 0 - 30 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 28.500 
AllEscort