20.000 

1-izb. štúdio, 1,2 km od mora, Tarsis Club & SPA, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_1982

Dispozícia: Otvorená kuchyňa s obývacou izbou a jedálenským kútom, vkusne zariadená kúpeľňa, veranda
Rozloha: 42 m2
Vzdialenosť od mora: 1,2 km
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: Burgas, 24 km
Poschodie: 1
Výťah: áno
Kúrenie: Klimatizáciou
Stavba: tehla, kolaudácia v r. 2013
Ročný poplatok: 12,50 €/m2 ročne
Občianska vybavenosť: kompletná, apartmán sa nachádza v centre letoviska

Cena: 20 000,- €

Popis
Byt, ktorý sa ponúka na predaj sa nachádza na 1. poschodí a má celkovú výmeru 42 m2. Je vkusne zariadený a pripravený ubytovať svojich nových majiteľov. Nehnuteľnosť je slnečná a svetlá a má vlastnú verandu. Otvorená dispozícia dáva pocit priestoru a útulnosti. Byt ponúka otvorenú kuchyňu s obývacou izbou a jedálenským kútom, vkusne zariadenú kúpeľňu, verandu. Byt sa ponúka kompletne zariadený. Je vhodný na trvalé bývanie aj na rekreačné prenajímanie. Komplex je jedným z najobľúbenejších miest na dovolenku na Slnečnom pobreží. Ročný poplatok za údržbu – 12,5 EUR/m2.

O komplexe
Nehnuteľnosť je súčasťou nedávno postaveného apartmánového komplexu Tarsis (v roku 2013). Komplex má 2 bazény, relaxačnú zónu okolo bazéna, upravenú záhradu, detské ihrisko, Spa centrum, posilňovňu, reštauráciu, bar pri bazéne, piano bar, kozmetické štúdio. Záhrada obklopuje celý komplex a je miestom, kde si môžete v horúcich letných dňoch oddýchnuť a dať si drink.

Lokalita
Poloha komplexu je veľmi atraktívna. Nachádza sa v najzelenšej a najtichšej časti letoviska Slnečné pobrežie. Vzdialenosť od pláže je asi 10 minút chôdze.

Lokalita Slnečného pobrežia patrí medzi najatraktívnejšie lokality, viac sa dočítate na našom blogu: https://relaxproperties.sk/sunny-beach/

Podrobnosti

Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti :
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 20.000